Mercedes-Benz C-Klasse
COUPÉ 180 AMBITION AUT. AMG | PANO | BURMESTER | LED | CAMERA | LEDER | ACC
Direct kopen, basisprijs: € 22.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.900,-
LEASEPRIJS: € 377,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | COUPÉ 180 AMBITION AUT. AMG | PANO | BURMESTER | LED | CAMERA | LEDER | ACC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 oktober 2016 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 151.233 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 377,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KL-016-V |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.985 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- LED-koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- Panoramaschuifdak, elektrisch
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Ruitenwisser met regensensor
- Spiegelpakket
- Warmtewerend, donkergetint glas vanaf de B-stijl
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Garmin® MAP PILOT
- AUDIO 20 CD met touchpad
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Burmester® surround sound system
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- lederen/stof bekleding
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera met dynamische hulplijnen
- armsteun voor
- COMFORT DIRECT STEERING
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen stuurwiel
- Sfeerverlichting in 64 kleuren
- Sierdelen aluminium geslepen
- Sierdelen in essenhout zwart openporig
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Zitcomfortpakket
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoekassistent
- PRE-SAFE®-systeem
- rijstrooksensor met correctie
- Anti Blokkeer Systeem
- Antidiefstalpakket inclusief diefstal-/inbraakalarminstallatie (EDW) met wegsleepbeveiliging en interieurdetectie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- AMG Line
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- Rijassistentiepakket plus
- Spiegelpakket
- Sportonderstel lager liggend
- start/stop systeem